Stoliki

Stolik kawowy MIST

Kompaktowy rozmiar

Stolik MIST | Grastali

299,00 

Stolik kawowy MIST II

Nowoczesny design

Stolik MIST II | Grastali

499,00 

Komplet stolików MIST

Zgrany duet

Komplet MIST | Grastali

699,00 

Gwarancja jakości

Darmowy transport

Ręczne wykonanie

Jaki stolik kawowy do salonu?

Stolik kawowy w salonie pełni wiele ważnych funkcji. Jest to taki mebel – dodatek, który często jest mocno dekoracyjnym elementem naszego salonu. Za pomocą stolika kawowego możemy nadać wnętrzu stylu i charakteru. Mamy do wyboru różne rodzaje stolików. Możemy postawić na stolik kawowy drewniany, stolik kawowy plastikowy, stolik kawowy czarny, stolik kawowy biały, stolik kawowy szklany, czy modny ostatnio stolik kawowy metalowy. Przykładem jest stolik kawowy MIST. Jest to połączenie dwóch modnych materiałów, z jakich wykonuje się designerskie meble – gra stali i szkła.  Oprócz wyglądu stolika kawowego interesuje nas również jego wielkość. To zależy od tego jaką przestrzenią dysponujemy. Przy niewielkim metrażu idealnie sprawdzi się mały stoliczek kawowy, który będzie fajnym dodatkiem, a jednocześnie idealnie sprawdzi się jako miejsce na postawienie kubka z kawą. Jeśli dysponujemy większym metrażem, mamy większą kanapę – dopasujmy obszerniejszy stolik kawowy . Najlepiej aby długość stolika kawowego wynosiła 1/2 albo 2/3 długości kanapy przy której stoi. Ważna jest również odległość sofy od stolika kawowego, która dla komfortu użytkowania powinna wynosić ok 45 – 50 cm.

Stolik kawowy – jaka wysokość?

To pytanie zadaje sobie niejeden kupujący stolik kawowy. Przyjmuje się, że wysokość stolika kawowego powinna oscylować w granicach 30 – 50 cm. Takiej wysokości stoliki znajdują się w kolekcji Grastali. Przed zakupem upewnij się, czy stolik kawowy jest niższy, niż siedzisko Twojej kanapy lub fotela.

Co postawić na stolik kawowy?  

Dekoracja stolika kawowego jest ważnym elementem aranżacji każdego salonu. Jest on idealnym miejscem do wyeksponowania pięknych dekoracji. Świetnym dodatkiem do postawienia są świece. Mogą być zapachowe, proste, albo bardziej ozdobne. Wieczorem zapalona świeca doda przytulności, ale też świetnie wygląda na stoliku kawowym. Aranżacje książkowe są również ciekawą opcją. Można ułożyć również kilka magazynów i położyć z jednej strony, a po drugiej stronie np. tacę. Użycie ozdobnej patery jest świetnym patentem. Na niej możemy postawić np. wazon, świecę i figurkę z wakacji. Kolejną niezawodną opcją w dekoracji naszego stolika kawowego są kwiaty. Mogą być cięte, albo doniczkowe. Każde będą wyglądały pięknie. Aranżacje stolika kawowego możemy wykonać na wiele sposobów. Ogranicza nas jedynie nasza wyobraźnia.